ShowBiz

FOTO/ Ermal Mamaqi nis xhirimete filmit te radhes por kush do te jete protagonistja kryesore?

Loading...

Prej disa javësh tashmë Ermal Mamaqi që ka lajmëruar së fundmi se kanë filluar xhirimet e filmit të ri.

Ai nuk ka zbuluar detaje të tjera, përveç faktit që pritet të jetë një film komedi.

Por burime ekskluzive pranë Blitz.al kanë zbuluar aktoren e parë protagoniste të këtij filmi: Enca!

Në klipet e saj muzikore, e kemi dalluar shpesh prezencën dhe aftësitë e saj për t’u përshtatur në rol: rikujtojmë fabulën e “Dua”.

Mesa duket, Enca ka vendosur të hedhë hapin e radhës në karrierë dhe presim të na zbulojë më tepër për personazhin e saj.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close