Lajme

Zhduket i riu shqiptar në Greqi, policia apel për ndihmë

Loading...

Një 26-vjeçar shqiptar është shpallur i zhdukur në Greqi.

Raportohet se bëhet fjalë për shtetasin Lorenc Metaj, i lindur në 1 Qershor 1993, i cili jetonte në ishullin grek Chios.

I riu ka humbur kontaktet me familjarët pasditen e djeshme.

Familjarët denoncuan zhdukjen e 26-vjeçarit mëngjesin e sotëm në polici.

Policia helene ka nisur hetimet dhe kërkimet për gjetjen e të riut.

Kushdo që ka informacion për venndodhjen e shqiptarit, është i lutur të telefonojë në numrin e departamentit të policisë, +30 22710 71222.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close