ShowBiz

U rikthye fuqishem ne skene, zbulohet shifra marramendëse që mori Unikkatil në koncert

Loading...

Reperi i njohur dhe i pëlqyer në të gjithë shqiptarinë, Unikkatil u kthye pas 7 vitesh në vendin e tij për të performuar në një koncert madhështor.

Koncerti për të cilin kishte ditë të tëra që flitej, u mbajt në Mitrovicë ku reperi performoi disa nga hitet e tij më të pëlqyera.

Sipas “Reporteri.net”, Unikkatili është paguar me 80 mijë euro për performancën.

Mbi 2500 persona ishin të pranishëm në koncert.

Kjo shifër është relativisht e lartë dhe përfitohet vetëm nga reperët shqiptarë fama e të cilëve i kalon kufijtë shqiptarë dhe janë shumë të suksesshëm në karrierën e tyre.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close