ShowBiz

FOTO/ Marina Vjollca rikthehet në ekran, ja emisioni që do prezantojë

Loading...

Prej më shumë se një viti na ka munguar, por Marinën më në fund do e shohim në ekran sërish.

Pas pushimeve në Karaibe, moderatorja u rikthye në Shqipëri dhe ka nisur menjëherë punën për sezonin e ri televiziv që nis në shtator.

Këtë e ka treguar edhe me komentin e fundit në Instagram ku i shkruan të motrës:

“Isha në punë o shpirt, tani u ndërrova dhe bëra foto. Më ka marrë malli o dashni”.

Në sezonin e ri televiziv Marina do të drejtojë një emision talentesh në TV Klan e më shumë detaje do i zbulojmë në ditët në vazhdim.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close