Lajme

E tmerrshme/ I riu shqiptar humb jetën në aksident, trupi nxirret me vështirësi nga makina

Loading...

Një i ri shqiptar i moshës 20 vjeç ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në një aksident rrugor në Itali.

Ngjarja ka ndodhur në Bari në një rrugë brenda qytetit.

Sipas dinamikës së ngjarjes aksidentale, makina e viktimës është përplasur me një tjetër automjet ndërsa i riu shqiptar po shkonte në punë.

Siç vihet re edhe nga fotot, përplasja ka qenë e fortë dhe ka rezultuar fatale për të riun shqiptar i cila ka gjetur vdekjen  në vendngjarje.

Për nxjerrjen e trupit nga mjeti është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close