ShowBiz

‘Jetë’-Alban Skënderaj publikon projektin e ri muzikor

Loading...

Këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga shqiptarët, Alban Skenderaj ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Jetë titullohet kënga e re e Alban Skënderaj që duket se i dedikohet sërish dashurisë. Teksti i punuar nga vetë artisti flet për fillimin, fundin dhe lirinë e saj.

“Mendja ime arratiset neper vendet qe nuk shkela me ty Zemra si nje ore kurdiset dhe ndalon sa here qe ti s’je aty Jam lodhur nga vetja, jam lodhur nga kjo dreq agoni Jam vyshkur nga etja, per syte e saj”, thuhet në një pjesë të këngës.

Pritet që kënga të kthehet në një hit të vërtetë dhe të marrë shumë klikime në Youtube.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close