ShowBiz

“Do shihemi në parajsë”, humbje e dhimbshme për Eneda Tarifën

Loading...

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Fjalën e kemi për Eneda Tarifën, e cila pak ditë më parë ka humbur një nga njerëzit më të dashur, gjyshen e saj.

Sot nuk është një ditë e zakonshme për këngëtaren e njohur Eneda Tarifa, e cila përkujton 40 ditët e ndarjes nga jeta të gjyshes së saj.

E kush është rritur me gjyshe dhe e ka pasur gjithmonë pranë, e kupton fare mirë dhimbjen e Enedës.

Në instastory, këngëtarja ka shkruar: “40 ditë pa ty…T’u prehtë shpirti në paqe. Shihemi në parajsë e dashur gjyshe”, ka shkruar ajo.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close