ShowBiz

Alban Dudushi flet për herë të parë për ndarjen nga gruaja e parë

Loading...

I ftuar në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’ këtë të hënë ka qenë moderatori i njohur Alban Dudushi.

Njëri prej vogëlushëve e pyeti moderatorin se përse ai u nda nga gruaja e tij e parë. Albani nuk ngurroi dhe ju përgjigj djaloshit, duke i shpjeguar se ç’ndodh mes të rriturve.

“Unë me gruan time duheshim shumë por ndodh që kur je i rrritur ashtu edhe si të vegjëlit, edhe të rriturit merziten me njëri- tjetrin, nuk është fundi i botës. Por e rëndësishme është ti mbajnë gjërat e bukura dhe ta ruajnë at pjesë të bukur që kanl pasur me njëri- tjetrin. Ne kemi kaluar gjëra të bukura bashkë, kemi një vajzë shumë të bukur bashkë” – tregoi moderatori.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close