Lajme

FOTO/ Zbardhet ekzekutimi i shqiptarit në Francë, arrestohet autori

Loading...

Zbardhet ekzekutimi i një shqiptari dhe plagosja e një tjetri në Francë, në dhjetor të vitit të shkuar. Duke iu referuar autoriteteve, mediat franceze raportojnë këtë të hënë se 3 persona u arrestuan, por pa bërë të ditur identitetet e tyre.

Mediat franceze raportuan për ngjarjen, por pa bërë të ditur identitetin e personit të ekzekutuar. Më pas, shtypi shqiptar zbuloi se viktimë mbeti 22-vjeçri Endri Lleshi.

 
Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close