Video

VIDEO/ Ja çfarë i bën breshëri makinës në Arabinë Saudite

Loading...

Ndërkohë që Europa është përfshirë nga i ftohti i acartë dhe me reshje të shumta të dëborës që kanë krijuar probleme me transportin, diku tjetër në botë breshëri bën kredinë.

Kjo ka ndodhur në Arabinë Saudite ku duket fare qartë në videon e mëposhtme dhe pasojat e këtyre reshjeve.

Këto stuhi ndodhin për shkak të kalimit nga dimri në pranverë, thonë specialistët.

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close