Lajme

Përplasje e sherr në mbledhjen e Partisë Socialiste

Loading...

Përplasje dhe sherr ka pasur në mbledhjen e Partisë Socialiste në Dibër, ku e pranishme ka qenë edhe e deleguara e Edi Ramës, Olta Xhaçka.

PS-ja e Dibrës duket se është ndarë në dy kampe, brenda vetes. Në takim mësohet se ka pasur një përplasje mes anëtarëve dhe kryetarit të Bashkisë, Muharrem Ramës.

Mësohet se anëtarët e PS-së janë akuzuar për zaptimin e pushtetit nga ana e PDIU-së në këtë bashki. Ka pasur ngritje zërash për punësimet e bëra nga Bashkia të anëtarëve të

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close