Horoskopi
  July 31, 2019

  Horoskopi ditor, e enjte 1 gusht 2019

  Dashi Dashuria: Gjatë ditës mund të ketë komplikime në dashuri për vendasit e shenjës. Kini…
  ShowBiz
  July 31, 2019

  FOTO/ Ermal Mamaqi nis xhirimete filmit te radhes por kush do te jete protagonistja kryesore?

  Prej disa javësh tashmë Ermal Mamaqi që ka lajmëruar së fundmi se kanë filluar xhirimet…
  Lajme
  July 31, 2019

  “Isha e lumtur sepse kisha ditëlindjen… kur hyra në shtëpi, mora vesh që më kish vdekur babai”

  “Kur erdhëm këtu ishte shtëpia plot me njerëz, të gjithë ishin me të zeza dhe…
  Lajme
  July 31, 2019

  Nga personi që goditi mikun 120 herë me thikë, tek trafikanti që fshehu drogën në vesh… kush janë 3 shqiptarët e rrezikshëm

  Disa shqiptarë të arrestuar në Britani të Madhe konsiderohen si kriminelët më të rrezikshëm që…
  Lajme
  July 31, 2019

  Tentoi të vidhte veshjet në qendrën tregtare, zbulohet hilja që përdorte shqiptari

  Një 24-vjeçar shqiptar është kapur nga karabinierët në Latina të Italisë. I riu kishte vjedhur…
  Lajme
  July 31, 2019

  E ngacmuan seksualisht dhe e shantazhuan me video, arrestohen dy të rinjtë që abuzuan me 13 vjeçarin shqiptar

  Një 13-vjeçar mësohet të jetë abuzuar seksualisht nga dy të rinj 20 dhe 21 vjeç…
  Lajme
  July 31, 2019

  Panik në Korçë, regjistrohen lëkundje të forta tërmeti

  Informacion paraprak Pak momente më parë në Korçë u regjistruar disa lëkundje të fuqishme tërmeti.…
  Shendet
  July 31, 2019

  7 këshilla për të mbajtur nën kontroll presionin e gjakut

  Tensioni i lartë i gjakut i njohur ndryshe si hipertension është një gjendje shëndetësore që…
  Lajme
  July 31, 2019

  Burri i mori dy fëmijët dhe i çoi në Siri, lufta e nënës shqiptare për t’i kthyer: Mendjen e kam gjithmonë tek ata

  Një nënë nga Tirana ka mbi pesë vjet që po mundohet t’i kthejë dy fëmijët…
  Lajme
  July 31, 2019

  Ja kush është zyrtari i lartë i politikës shqiptare që nuk di të shkruaj

  Ministri i Punëve të Brendshme, Ekrem Mustafa në një postim që ka bërë në rrjetet…
   ShowBiz
   July 31, 2019

   FOTO/ Ermal Mamaqi nis xhirimete filmit te radhes por kush do te jete protagonistja kryesore?

   Prej disa javësh tashmë Ermal Mamaqi që ka lajmëruar së fundmi se kanë filluar xhirimet e filmit të ri. Ai…
   ShowBiz
   July 30, 2019

   “Do kesh pasoja që më preve në besë”, Hyseni paralajmëron Unikkatil-in

   Dy reperët kosovarë, Unikkatil dhe Prince Double H, i njohur ndryshe si Hyseni, njihen gjerësisht në publikun shqiptar, pas një…
   ShowBiz
   July 29, 2019

   U rikthye fuqishem ne skene, zbulohet shifra marramendëse që mori Unikkatil në koncert

   Reperi i njohur dhe i pëlqyer në të gjithë shqiptarinë, Unikkatil u kthye pas 7 vitesh në vendin e tij…
   ShowBiz
   July 29, 2019

   E zhveshur dhe me fyt të prerë, gjendet e vdekur brenda në valixhe modelja e njohur

   Një modele ruse 24-vjeçare është gjetur vdekur brenda në një valixhe në apartamentin e saj në Moskë. Trupi i modeles…
   Close